HAKKIMIZDA

GÖKMENLER TARIM MAKİNALARI NAK. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.


Firmamız 1972 yılında Hasan Hüseyin Gökmen tarafından küçük bir tamir atölyesi olarak açılmış olup, 1980 yılından itibaren ot tırmığı ve tamburlu çayır biçme makinalarının üretimine başlamıştır. Geçen her günle beraber müşteri kitlesi genişleyen firmamız, 2000 yılında "Gökmenler Tarım Makinaları Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti." olarak resmi kimliğe bürünmüştür. Ürün kalitesini yurt içinde ispatlayan şirketimiz, 2002 yılı ile birlikte uluslararası pazara hitap etmeye başlamış olup, halihazırda birçok ülkeye ihracatını sürdürmektedir.

İLKELERİMİZ


Güler Yüz

Firmamız uzun yıllardır müşterilerini daima güler yüzle karşılayarak sağlam, kaliteli ve güvenilir hizmeti uygun fiyata sunmaktadır

Kaliteli İşçilik

Yılların tecrübe ve birikimiyle seri, hassas ve kaliteli bir işçilik ortaya koyarak müşteri memnuniyetini kazanmaya çalışıyoruz.

Zamanında Teslim

Müşterilerimizin vaktinin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve ihtiyaçlarınızı söz verdiğimiz zamanda gerçekleştirme prensibiyle hareket ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Gökmenler'de müşteri memnuniyeti her zaman en önemli kriterler olagelmiştir.

45
Yıllık Tecrübe
19
Farklı Ülkeye İhracat

Azerbaycan, Bulgaristan, Fas, Güney Afrika, Gürcistan, Irak, İran, İsrail, İtalya, Kıbrıs, Libya, Macaristan, Makedonya, Romanya, Rusya, Sudan, Şili, ABD, Yunanistan

2500
Ürün Çeşidi
5000
m2 Üretim Alanı